Damien Brooks [A]

Moderators: Command Staff, High Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Locked
Damien_Brooks
Nume forum RO-RP: Bobelism

Damien Brooks [A]

Post by Damien_Brooks » Wed Jun 12, 2019 1:43 pm

Image
Image
Image
  1. Prenume: Damien
  2. Nume: Brooks
  3. Sex: M
  4. Data Nașterii:12.06.1995
  5. Număr de telefon: 15474
  6. Adresă de E-Mail: damien.brooks@ls-mail.com
  7. Adresă : Idlewood 68
  8. Înălțime: 1.85
  9. Greutate: 90 Kg
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?: Nu

Image
Image
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?: Nu
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Nu
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Da
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:
    Nu deoarece nu detin.
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează):Nu am fost arestat niciodata.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: -
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY): Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: -
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior: Asistent la spitalul militar din San Fierro (2012), Mecanic la Tow Car Company (2013-2014) Sofer la compania de Taxi din Palomino Creek (2015), Sofer de taxi particular (Prezent)
Image
Image
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează in minim 100 cuvinte):
    Simt ca aceasta este menirea mea pe lume. Imi doresc enorm sa am posibilitatea de a ajuta oamenii, acest lucru ma face fericit.
    Iubesc oamenii si viata, acestea sunt doua dintre motivele pentru care am ales aceasta cale. Sa fii medic e mai mult decat o meserie, trebuie sa ai har. Pentru a fi un medic bun, iti trebuie multe calitati. Pentru mine sunt importante empatia si felul in care comunici cu pacientul, asa ii vom castiga increderea iar terapia va fi mai eficienta. Consider ca indiferent daca am sau nu experienta, acest lucru nu va fi un impediment deoarece ma consider o fire autodidacta si as putea sa invat toate procedurile de prim ajutor, tratamente si alte interventii chirurgicale necesare desfasurarii job-ului in interiorul si inafara spitalului.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):
    Nu as putea spune ce anume ma diferentiaza insa as putea sa va spun ce cred eu ca inseamna sa fii un doctor bun.
    Sa fii un doctor bun, cred eu, inseamna in primul rand sa fii om, cu tot ce presupune: stari bune, stari rele, emotii, frici, anxietati, energie, oboseala. Sa ai compasiune pentru cei pe care ii salvezi. Apoi, inseamna ca scopul tau sunt oamenii din jur (pacientii) si faci tot ce stii pentru ca ei sa fie bine. Iar asta e credinta ta. Iti asculti pacientii, le esti aproape, le castigi increderea, le raspunzi cu rabdare la intrebari, le alini suferintele. Medicina nu este doar despre iubirea de stiinta, este in primul rand despre oameni.
Image
Image
  • Eu, Damien Brooks, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Image
    Dată: 12.06.2019
Toți potențialii angajati sunt acceptati strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.
Image
Image
  1. Nume: Bogdan
  2. Vârstă: 24
  3. Nivel în joc: 14
  4. Oraș: Cluj-Napoca
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Damien Brooks — 14 [ex. Dimitri Alexandrovic (namechange)]
  6. Link către contul de forum RO-RP: Bobelism
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: /stats
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale: MyStats
Image
Image
  • - Am aplicat aceasta cerere la recomandarea lui @Michael_Tyrese. Multumesc pentru atentia acordata!

Aveline_Dupont
Nume forum RO-RP: MiNa

Re: Damien Brooks [A]

Post by Aveline_Dupont » Wed Jun 12, 2019 6:24 pm

Image
APLICATIE — RASPUNS

• Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Employement Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră, considerând că îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de Medicină. Drept urmare, aplicația dumneavoastră a fost ACCEPTATĂ.
  • Note:
  • - Vă așteptăm la spital pentru a susține interviul.
Cu sinceritate,
Assistant Chief Aveline Dupont
Aveline D

Michael_Tyrese
Nume forum RO-RP: Aress

Re: Damien Brooks [A]

Post by Michael_Tyrese » Thu Jun 13, 2019 3:30 pm

Image
INTERVIU — RĂSPUNS

• Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că interviul susținut de dumneavoastră a fost unul coerent, clar și fără greșeli de exprimare. După primele concluzii create de membrii din Recruitment & Training Division, aceștia au hotărât că dumneavoastră trebuie să fiți unul dintre studenții Academiei de medicină. Drept urmare, interviul dumneavoastră a fost ACCEPTAT.
În continuare vă rugăm să citiți toate secțiunile ce o să vă apară pe site, respectiv odată cu adăugarea dumneavostră in cadrul grupului EMS Academy Studentsstudent section.

Cu sinceritate,
LT II Michael Tyrese
MTyrese

Michael_Tyrese
Nume forum RO-RP: Aress

Re: Damien Brooks [A] [A]

Post by Michael_Tyrese » Thu Jun 13, 2019 3:31 pm

Image
PROBĂ FIZICĂ — RĂSPUNS

• Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că am revizuit condiția dumneavoastră fizică în urma probelor fizice date și suntem bucuroși să vă comunicăm că sunteți considerat apt pentru participarea în sesiunea teoretică, cât și pentru examen. Așadar, ați TRECUT de proba fizică. Felicitări!

• Note:
  • - Vă așteptăm la spital pentru sesiunea teoretică
Cu sinceritate,
LT II Michael Tyrese
MTyrese

Locked