Lieutenant II Kayleigh Weeks

Moderators: Command Staff, High Command Staff

Locked
Kayleigh_Weeks
Nume forum RO-RP: vladd__

Lieutenant II Kayleigh Weeks

Post by Kayleigh_Weeks » Thu Jun 20, 2019 3:17 pm

Image
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Kayleigh Weeks

B. Adresă de e-mail: k.weeks@samail.com

C. Adresă domiciliu: Jefferson

D. Număr de telefon: 4-7-3-6-5.
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Lieutenant II.

B. Tipul demiterii: Onorabilă

C. Motivul demiterii: Demisie privata.

D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): De cand mi-am ales sa o iau pe acest drum mi-am asumat ca o voi lua cu bune si cu rele, cu urcasuri si coborasuri. Vreau sa revin pentru a-mi relua activitatea, dupa cateva luni bune de pauza. Vreau sa ajut orasul si sa-mi ajut colegii din departament. Demisia n-a fost neaparat voluntara, cat necesara. Am avut cateva evenimente nefericite in familie, iar atunci a trebuit sa iau o pauza. Sunt gata sa revin la datorie. Recent mi-am dat seama ca munca pentru comunitate si munca in acest departament este ceea ce ma defineste pe mine, Kayleigh Weeks, iar atunci m-am gandit sa fac aceasta reintegrare. Acum mi-am gasit timp si curaj pentru a o scrie, fiind in totalitate pregatita sa ajung in 'prima linie' a orasului.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: vladd__

B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: http://prntscr.com/o4fzol

C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A.

D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Pe plan OOC doresc sa ma reintegrez in departament pentru a ajuta la punerea acestei factiuni pe picioare, dupa ce noul lider a fost ales. Am sesizat inactivitatea factiunii, iar acum, cu ocazia vacantei de vara, am gasit timp mai mult pentru a ajuta membrii factiunii si factiunea in sine.

Austin_Holland
Fire Chief
Fire Chief
Nume forum RO-RP: Arxancy

Re: Lieutenant II Kayleigh Weeks

Post by Austin_Holland » Thu Jun 20, 2019 3:22 pm

Image
Biroul de reintegrări

• Către doamna Kayleigh Weeks

ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

Dorim să vă informăm că am primit cererea dumneavoastră de reintegrare în cadrul departamentului și, odată cu expedierea acestei scrisori, deliberările au început pentru a stabili dacă vă veți putea reîntoarce în departament, și dacă da, cu ce poziție.

Vă rog să așteptați un răspuns din partea conducerii Los Santos Fire Department. Un verdict pentru o cerere de reintegrare este dat, în medie, între 24 de și 48 de ore, însă vă rog să așteptați chiar și 72 de ore, deoarece acest lucru se poate aplica în cazuri speciale.

Cu sinceritate,
Fire Chief Austin Holland
A. Holland
Los Santos Fire Departament

Image
Los Santos City Fire Department
"Serving with courage, integrity and pride!"
Fire Chief — Austin Holland

Austin_Holland
Fire Chief
Fire Chief
Nume forum RO-RP: Arxancy

Re: Lieutenant II Kayleigh Weeks

Post by Austin_Holland » Fri Jun 21, 2019 8:41 am

Image
Biroul de reintegrări

• Către doamna Kayleigh Weeks

ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă accepte cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Lieutenant I.

Cu sinceritate,
Fire Chief Austin Holland
A. Holland
Los Santos Fire Departament

Image
Los Santos City Fire Department
"Serving with courage, integrity and pride!"
Fire Chief — Austin Holland

Locked