[Reintegrare] Probationary Firefighter Amy Johnson

Moderators: Command Staff, High Command Staff

Locked
Amy_Johnson
Nume forum RO-RP: Quit

[Reintegrare] Probationary Firefighter Amy Johnson

Post by Amy_Johnson » Wed Jun 26, 2019 3:02 pm

Image
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Amy Johnson

B. Adresă de e-mail: a.johnson@gmailcom

C. Adresă domiciliu: Mullholand 240

D. Număr de telefon: 116611
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere:Probationary Firefighter

B. Tipul demiterii: Onorabilă

C. Motivul demiterii: Demisie

D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa ma intorc in Los Santos Fire Departament deoarece consider ca pauza mea trebuei sa ia sfarsit. Am avut timp sa ma odihnesc si sa trec peste supararile din trecut si imi doresc sa ma intorc la munca. Acest departament inseamna o cariera pentru mine, cariera de medic. Daca m-as intoarce inapoi as putea incepe din nou sa ajut cetatenii acestui oras minunat. Consider ca in perioada in care am lucrat pentru LS FD am coontribuit si nu am facut nimic rau incat sa nu merit o sansa de a ma intoarce. Vreau sa ajut foarte mult acest departament, motiv pentru care voi face tot efortul posibil ca acesta sa fie in cea mai buna forma a lui. Sper ca voi primi o sansa in vederea reintegrarii mele aici.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: Quit.

B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://www.upload.ee/image/10141628/Untitled.png

C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A.

D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Vreau sa ma intorc in departament pentru ca in prezent am ramas fara factune si deja stiu cat de plictisitoare e viata fara a face parte dintr-o factiune. Vreau sa revin in EMS pentru o perioada cat mai mare cu putinta pentru a ajuta membrii acestei factiuni sa o ridice acolo unde ii este locul.

Austin_Holland
Fire Chief
Fire Chief
Nume forum RO-RP: Arxancy

Re: [Reintegrare] Probationary Firefighter Amy Johnson

Post by Austin_Holland » Wed Jun 26, 2019 3:07 pm

Image
Biroul de reintegrări

• Către doamna Amy Johnson

ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă accepte cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter I.

Cu sinceritate,
Fire Chief Austin Holland
A. Holland
Los Santos Fire Departament

Image
Los Santos City Fire Department
"Serving with courage, integrity and pride!"
Fire Chief — Austin Holland

Locked